0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Türk Rap'inde Savaş Var!!!

Türk Rap'inde Savaş Var!!!
Türk rap'inde savaş var başlığı tam olarak şu andaki durumu anlatıyor. Bir tarafta eski rapçilerden Norm Ender, diğer tarafta ise genç rapçilerden Ezhel ve Ben Fero ve bunlara destek olan Killa Hakan ve Ceza abileri. Bakalım bu savaşın kazananı kim olacak, şu an ibre Norm Ender'den yana.

Sıla'nın Yeni Albümü Acı!

Sıla'nın Yeni Albümü Acı!
Uzun süredir medyada yaptığı müzikten çok ilişkileri ile gündemden düşmeyen Sıla Gençoğlu, yeni albümü Acı'yı 2019 Mart ayında sevenleriyle buluşturdu. 4 şarkıdan oluşan albümde enstrümantel bir şarkı olan Ağrı'nın yanında Sabır ve Medet şarkıları ve Sabır (Club Remix) versiyonu bulunmaktadır.

Ebru Gündeş'ten Aşık Albümü

Ebru Gündeş'ten Aşık Albümü
Ebru Gündeş, Türk arabesk müziğinin en başarılı seslerinden biri olarak göze çarpmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda evliliğinden dolayı sürekli medya önündeydi, son dönemde ise artık özel yaşantısı ile medyada çok az yer alıyor. 2019 yılının başında da yeni albümü Aşık'la tekrar sevenleriyle buluştu. Albümde birbirinden güzel 12 tane şarkı yer almaktadır.

Buray'dan Kehanet Albümü!

Buray'dan Kehanet Albümü!
Türk pop müziğinin başarılı ismi Buray, 3. stüdyo albümü “KEHANET”i Sony Music etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Gözde Ançel ile müzikal işbirliğini bu albümde de sürdüren Buray; albümdeki tüm besteleri Gözde Ançel'le birlikte hazırlarken, şarkı sözlerini de yine "müzik yoldaşım" diye tabir ettiği Ançel'e emanet etti.

İlhan Şeşen'e 47. Yılında Hediyem Albümü!

İlhan Şeşen'e 47. Yılında Hediyem Albümü!
Usta müzisyen İlhan Şeşen'in uzun uğraşlar sonucunda yaklaşık iki yılda tamamladığı, sanat kariyerinin 47. yılında çıkardığı "Hediyem" adını verdiği tribüte albümü Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerle buluşuyor.