0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Gülnur Gökçe Hakkında

5 Temmuz 1982 tarihinde Almanya'da dünyaya gelen Gülnur Gökçe, İstek Vakfı okullarında ilköğretim ve liseyi bitirdi. Buradaki eğitim süresi boyunca okul müzik grubunda solistlik yaptı ve sesiyle katıldıkları yarışmalarda okuluna 1.lik kazandırdı.

Liseden sonra kendini tamamiyle müziğe bırakan gülnur, M.S.M Batı Müziği Bölümünde eğitim aldı.Mesleki anlamda sahne sanatları'na ilgi duymaya başlayan Gülnur İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü'nde eğitim almaya başladı. 2002 senesinde konservatuar hocasının yönlendirmesiyle Eurovisionda ülkemizi temsil edicek gruba dahil edildi ve Estonya'da vokalist olarak ülkemizi Eurovision'da temsil etme şansı yakaladı.

Eurovision'un ardından "Selena" gibi birçok Tv dizisinin jenerik müziğini seslendirmeye başlayan Gülnur bu dönem içerisinde aynı konservatuarın Tiyatro bölümünde eğitim almaya devam etti. 2006 yılında Müzikal'den hocasının tavsiyesiyle "4 YÜZ" grubunun elemelerine katılan Gülnur Müzik kariyeri, aldığı eğitim ve güçlü sesiyle gruba dahil oldu. Şimdi gülnur Türkiye'nin en büyük Pop müzik gruplarından biri olan "4 YÜZ" ile müzik kariyerine devam ediyor.

Gülnur Gökçe Şarkı Sözleri